Serap Gülmen

İş İnsanı, Eğitimci

Doğum
01 Temmuz, 1983
Eğitim
Süleyman Demirel Üniversitesi Pazarlama Bölümü ve Anadolu Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği Bölümü
Burç

Eğitimci,  iş insanı. 1 Temmuz 1983, Üsküdar / İstanbul doğumlu.  Çocukluk yıllarından itibaren Kocaeli'nin Gebze ilçesinde ikamet etmektedir. Gebze'nin saygın iş adamlarından Behzat Gülmen babası, Nevzat Gülmen de amcasıdır. Kardeşi Arda Gülmen tiyatro oyuncusudur; Gebze'de ikamet eden dayısı yazar İhsan Işık'ın 60'ın üzerinde yayımlanmış kitabı vardır.

Serap Gülmen,  ilkokulu  Gebze Atatürk İlkokulu, ortaokulu Gebze Eşrefbey İlköğretim Okulunda okudu. Çolakoğlu Kız Meslek Lisesini bitirdikten sonra Süleyman Demirel Üniversitesi Pazarlama Bölümü ve Anadolu Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği Bölümünden  mezun oldu.

Serap Gülmen, eğitimini tamamladıktan sonra eğitimcilik mesleğine başladı ve 2004-20106 yılları arası, özel eğitim alanında faaliyet gösteren Gebze Eğitim Uygulama Okulunda çalıştı.

2010-2016 yılları arasında farklı rehabilitasyon merkezlerinde görev yaptı.

2016-2017 yılları arasında özel bir kreşte yönetici olarak çalıştı.

2018-2019 eğitim-öğretim yılında, adını çocuklarının isminden alan Özel Kuzeydoğu Kreş ve Gündüz Bakımevi'ni kurdu. Hala bu eğitim kuruluşunda kurucu müdür olarak çalışmalarını sürdürmektedir.

Serap Gülmen, 15 Ağustos.2022 tarihinde çocukluk arkadaşı Serap Kaçar ile Kuzeydoğu Danışmanlık ve Oyun Merkezi'ni birlikte açarak, çalışmalarına ikinci bir eğitim kurumu daha ekleme başarısını gösterdi.

Serap Gülmen, 2010 yılında ilk oğlu Kuzey ŞALLI'yı, 2012 yılında ikinci oğlu Doğu ŞALLI'yı dünyaya getirmiş olup, iki çocuk annesidir.

Müzikle yakından ilgilenen Serap Gülmen, güzel sesiyle dinleyenleri kendisine hayran bırakmaktadır.  İnstagram sayfası:  soyleegitsin

KAYNAK: Bilgi teyidi (19.09.2022), KuzeyDoğu Kreş ve Gündüz Bakım Evi (https://kuzeydogukres.com.tr, 25.09.2022).

 

FOTO GALERİ

İLGİLİ BİYOGRAFİLER

Devamını Gör