Jessika May

Oyuncu

Doğum
05 Aralık, 1993
Burç

Dizi oyuncusu. 5 Aralık 1993 yılında Paranacity'de doğdu. Kitap okumak ve ata binmeyi seven Jessica, 15 yaşına kadar çiftlikte büyüdü. Jessica'nın öğretmen olan annesi ve çiftçi olan babası Brezilyalıdır. Ayrıca veterinerlik okuyan bir erkek kardeşi vardır.

Türkiye'yi gezmekten ve farklı kültürleri tanımaktan keyif alan Jessica'nın farklı şehirleri görmek, sıcak ilişkiler kurmak yapmak istediği planları arasında.

Jessica May, Show TV'nin yeni dizisi Yeni Gelin'de, Türkmen Aşireti'ne gelin giden genç bir kızı (Yeni Gelin) canlandırdı. Dizide Türkiye Büyük Elçisi bir babayla, yüksek sosyete bir annenin İspanya’da dünyaya gelmiş biricik kızıdır. Bilgili ve görgülü olmasının yanı sıra aşırı sevecen, cana yakın ama bir o kadar da sakardır. Hayatının aşkının terkesine atlayıp Çukurova’ya kadar gözü kapalı gelmiştir. Konaktaki şer ittifakı gözünü açacak diye beklenirken onun gözleri, aşktan daha bir kör olmuştur.

KAYNAKÇA: Jessika May (showtv.com.tr, 19.03.2018), Jessika May (sinematurk.com, 19.03.2018), Jessika May (diziler.com, 19.03.2018), Jessika May (haberturk.com, 19.03.2018).

FOTO GALERİ

İLGİLİ BİYOGRAFİLER

Devamını Gör