Kaan Akgün

Girişimci, Sosyal Medya Fenomeni, Strateji Uzmanı, Müzisyen

Doğum
04 Mart, 2003
Eğitim
İstanbul Kültür Üniversitesi Yeni Medya ve İletişim Bölümü
Burç

Sosyal medya fenomeni, dijital pazarlama uzmanı, girişimci, müzisyen. 4 Mart 2003, İstanbul doğumlu. İstanbul Kültür Üniversitesi Yeni Medya ve İletişim Bölümünden mezun olan Akgün, 2020 Nisan ayında ORIONPIX | Interactive Media & Branding Agency şirketini kurmuştur. Aynı zamanda Google'da Knowledge Panel Manager ve Search Manager pozisyonlarında da çalışmaktadır.

Kaan Akgün, 2022 yılında yayımladığı "Thank You USA" şarkısı ile başta Amerika olmak üzere dünya çapında geniş bir kitleye hitap etmiştir. Şarkısı, dijital platformlarda milyonlarca kez dinlenmiş ve kendisi müzik dünyasında da adından söz ettirmiştir. Ayrıca, dijital pazarlama konusunda yurtdışında da faaliyet gösteren Kaan Akgün, birçok fuar ve organizasyon düzenlemiştir. Dijital dünyanın farklı alanlarında bilgi ve deneyim sahibi olması ile birlikte, girişimci kimliğiyle de dikkat çekmektedir.

Kaan Akgün, ayrıca Instagram, TikTok ve Youtube Shorts platformlarında da içerik üretmektedir. Sosyal medya hesapları üzerinden yaptığı paylaşımlar ve dijital pazarlama stratejileri ile geniş bir takipçi kitlesine sahiptir. Kendisi aynı zamanda bir girişimcidir ve iş dünyasında da başarılı bir kariyer sürdürmektedir.

 

Kaynakça:

 

Bilgi Teyidi (20.03.2023)

- https://kaanakgun.com.tr/kaan-akgun-kimdir/

- https://www.imdb.com/name/nm12699793/

- https://www.kapsamhaber.com/kapsam/kaan-akgun-bu-yilin-en-iyi-cikis-yapan-tiktokeri-oldu-h68149.html

- https://www.beyazgundem.com/kultur-sanat/kaan-akgun-kimdir-nerelidir-kac-yasinda-h1538890.html

FOTO GALERİ

İLGİLİ BİYOGRAFİLER

Devamını Gör