Marka direktörü, görsel iletişim tasarımcı, dijital pazarlamacı. Uzmanlık alanlarındaki uzun yılların tecrübesini, 2009 yılından itibaren, kurucusu olduğu Adammarka şirketinde devam ettiren Erol Dinneden, aynı zamanda tasarladığı ürünler ve onların hikayesi ile birkaç sene üstüste Design Turkey ve Ambalaj Ayyıldızları’nda “en iyi tasarım” “yetkinlik” gibi birçok ödül de kazanmıştır.

Uzun yıllar Marka Direktörü olarak da görev yapan ödüllü hoca ile Diem Akademi’nin yolları “storytelling / hikaye anlatımı” konusunun birçok marka ile özdeş hale gelmesine paralel, “marka hikayeleri”, “pazarlamada hikayecilik” gibi konularındaki araştırma ve birikimlerini, kurumsal eğitimlerde de paylaşması sayesinde kesişti.

Erol Dinneden, kendi tasarımlarını yaparken, markaların hikayeleri oluştururken ilham aldığı birçok konuya vakıf olmasının kuvvetle muhtemelen en temel kaynağı; kitap okuma sevgisi. Sadece kitap okumuyor, kitap klübu sayesinde okuduklarını paylaşmayı ve tartışmayı da seviyor. Bütün bunlara ek olarak, dayanıklılık sporları, uzun mesafe koşu ve yüzme gibi sporların da istikrarlı ve güçlü bir sporcusu.

HAKKINDA: Adammarka Tasarım Erol Dinneden (find.com.tr, 12 Ekim 2011), Eğitmenler - Erol Dinneden (diemakademi.com, 16.03.2022), Erol Dinneden - Company Owner (tr.linkedin.com, 16.03.2022), Erol Dinneden Projects – Behance (behance.net, 16.03.2022), Adammarka Tasarım - Erol Dinneden (firmarehberi.tv.tr, 16.03.2022), Erol Dinneden (pinterest.com, 16.03.2022).

FOTO GALERİ

İLGİLİ BİYOGRAFİLER

Devamını Gör