Oğuzkahan Yerlikaya

Yönetici, İş İnsanı

Doğum
01 Ocak, 1999
Burç

İş adamı, Aykas inşaat Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Üyesi. 1 Ocak 1999,  Elazığ doğumlu. Lise öğrenimini özel okulda tamamlayan Yerlikaya, yükseköğrenimi bırakıp kendi şirketinde iş hayatına devam etmiştir. 6 yaşından beri bilgisayara büyük bir ilgi duymaya başlamış, günümüz itibariyle bilgisayar uzmanıdır. 2015 yılından bu yıla kadar yaklaşık 500+ proje tamamlamıştır.

Aykas inşaat Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Üyesidir. Şirket, 2015 yılında bir aile şirketi olarak Elazığ ilinde kurulmuştur. Birçok özel ve resmi kamu kurum / kuruluşları için altyapı ve üstyapı hizmetleri sunmaya devam etmektedir.

 

Şirketin Kurumsal Yapısı ve Hedefleri:

 

Üstlendiği tüm taahhüt işlerini başarıyla tamamlayan AYKAS İNŞAAT A.Ş. kuruluşundan bu yana sürekli büyüyen makine parkı ile ülke ekonomisine fayda sağlayarak bünyesinde çalıştırmakta olduğu kalifiye personeli ile gelişmiş ülkelerdeki gibi inşaat ve taahhüt sektöründe istihdam yaratmaya devam ediyor. Gelecekte planladığı ve yapmak istediği büyük organizasyonların altına imza atma hedeflerinin gerçekleşmesi için ulusal düzeydeki vizyonunu sürekli olarak geliştirip sektöründeki yenilik ve teknolojileri yakından takip etmektedir.

AYKAS İNŞAAT A.Ş. mazisindeki başarıları, taahhüt sektöründe aranılan kurum olmasının bir göstergesidir. Güven ve kaliteden asla ödün vermeden bu günlere gelmeyi başarmış olan AYKAS İNŞAAT A.Ş. gelecekte de farklı sektörlerde sorumluluğunu üstleneceği başarılı işler sayesinde uluslararası platformlarda da kendi markasını bahsettirmeye devam edecektir.

KAYNAK: Oğuzhan Medya (Bilgi teyidi, 01.03.2020).

FOTO GALERİ

İLGİLİ BİYOGRAFİLER

Devamını Gör