Banu Parlak

Pop Müzik Yorumcusu, Müzisyen

Doğum
-

Müzisyen, pop müzik şarkıcısı.1987 yılında dünyaya geldi. Aslen Kastamonuludur. Sosyal medya hesapları üzerinden yaptığı paylaşımlar ve seslendirdiği şarkılarla dikkatleri üzerine çeken Banu Parlak, 2016 yılında çıkardığı Narin Yarim isimli şarkısıyla dönemin top listine girmeyi başarmıştır.

Banu Parlak, yeni doğum yapmasının ardından yaptığı paylaşımlarla sosyal medyanın gündeminde yer almaya başladı. Aslen Rizeli olan Okan Öztürk ile 2017 yılında evlenen, sonra ayrılacağını açıklayan Banu Parlak, bu evlilikten bir kız çocuk annesidir. Banu Parlak 2018 yılının Mart ayında Okan Öztürk ile boşanacaklarını gündeme getirmişti.

1987 senesin dünyaya gelen Banu Parlak Sesi ve güzelliği ile dikkat çeken Banu Parlak, güçlü sesiyle de sosyal medya kullanıcılarının ilgi odağı oldu. Dünyanın en çok kullanılan sosyal medya platformu Instagram’da 800 bin kişinin üstünde takipçisi olan Banu Parlak son olarak çıkardığı Narin Yarim şarkısı ile hayran kitlesini genişletti.

 

Banu Parlak Albümleri

 

Dik Yokuş

Dura Dura

Narin Yarim

Narin Yarim Remix

 

Popüler Şarkıları:

 

Dik Yokuş

Narin Yarim

Dura Dura

Yana Yana

Narin Yarim Remix

 

KAYNAKÇA: Okan Öztürk'ten ayrılan Banu Parlak doğum yaptı (takvim.com.tr, 19.10.2018), Banu Parlak kimdir? (hürriyet.com.tr, 19.10.2018), Banu Parlak kimdir? (bolgegundem.com, 19.10.2018), Banu Parlak Albümleri (muzikdinlesene.tv.tr, 19.10.2018).

İLGİLİ BİYOGRAFİLER

Devamını Gör