Gerçek Ağyel

Roman Yazarı

Doğum
22 Temmuz, 1984
Eğitim
Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi
Burç

Yazar, romancı. 22 Temmuz 1984, Kars doğumlu. İlkokulu, babasının tayini nedeniyle ailece gittikleri Selim ilçesinde okudu. Sarıkamış Şehit Binbaşı Bedir Karabıyık Anadolu Lisesinde 2. Sınıfa kadar eğitimime devam etti. Lise 2. Sınıftan sonra Kars Anadolu Lisesine yatay geçiş yaparak Liseyi burada bitirdi.

Lise öğreniminden sonra 2006 yılında Nazilli Polis Meslek Yüksek Okulundan, 2010 yılında da Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesinden mezun oldu. 

İstanbul ve Ağrı illerinde Emniyet Teşkilatının Terörle Mücadele ve İstihbarat gibi önemli birimlerinde polis memuru olarak görev yaptı. Takdir ve teşekkür beratlarıyla, taltiflerle taçlandırdığı bu görevi 9 yıla yakın bir zaman yaptıktan sonra çeşitli nedenlerden dolayı bırakarak İstanbul Üniversitesine kurumsal geçiş yaptı.

Polislik yaparken edindiği deneyimler yazma tutkusuna ivme kazandırdı. Henüz yayımlanmamış 100 den fazla şiiri ile birçok deneme yazısı ve makaleleri var.  İlk kitabı olan “Kanunsuzlar Meclisi” 2018’de yayımlandı. 

Birisi güncel konuları değerlendirdiği, diğeri - çok sevdiği - futbolla ilgili yorumlar yaptığı iki blog sayfası var. Yeni kitaplarını çıkarma çabasını sürdüren Gerçek Ağyel, iyi derecede İngilizce ve orta derecede Almanca dillerini biliyor. Profesyonel olarak voleybol oynadı. Evli ve 1 çocuk babasıdır.

KAYNAK: Gerçek Ağyel (Bilgi teyidi, 20.06.2018).

KANUNSUZLAR MECLİSİ Arka Kapak Yazısı

KANUNSUZLAR MECLİSİ Arka Kapak Yazısı

 

“İnsanların ve hayatın onlardan çaldığı her duygu için bir şey çalmak mücadelelerinin adıydı.

Aslında sıradan birer hırsızdılar. Hepsi yakalanmaya karşı şerbetliydi biri hariç. Gökhan o güne kadar hiç yakalanmamıştı, yakalanmanın ne demek olduğunu bile bilmiyordu ta ki Grubun liderliğini aldıktan sonra girdikleri o evde avukatla karşılaşana kadar…

Gökhan insanın en iyi zor zamanlarda düşünebildiğini ve farkına varma olasılığının daha da yükselebileceğini biliyordu ama bu karşılaşmada aklına gelen ilk şey eve girdiklerinden kimin nasıl haberinin olduğuydu

Bu karşılaşmanın ardından Gökhan,  hayatının farklı bir yöne akmaya başlayacağı o akşam; yaşadığı mahallenin, arkadaşlarının ve en önemlisi de aşkın ve âşık olmanın bildiklerinden çok daha farklı olduğunu öğrenecekti.

Kanunsuzlar Meclisi’yle en alt tabakadan gelip elitlere kadar tırmanan hayatlara tanıklık ederken heyecanın her satırını sarıp sarmaladığı aşkın en saf halini ve insanın değişken doğasını soluksuz okuyacaksınız…”

İLGİLİ BİYOGRAFİLER

Devamını Gör