Esra Ezmeci

Halkla İlişkiler Uzmanı, Psikolog

Doğum
01 Ağustos, 1984
Eğitim
Haliç Üniversitesi Psikoloji Bölümü
Burç

Psikolog. 1 Ağustos 1984, İstanbul doğumlu. Annesi Seval Ezmeci babası ise Diş Hekimi Suat Ezmeci’dir. Haliç Üniversitesi Psikoloji Bölümü mezunu. Aynı üniversitede yüksek lisans eğitimini tamamladı. İstanbul Arel Üniversitesinde doktora yapmaktadır.

TV8'de her gün yayınlanan Yaşamdan Hikâyeler programında stüdyodaki konuklara psikolojik destek vermek ve yorum yapmak üzere yayına katılan, Star Tv ekranlarında Balçiçek İlter’in sunduğu Olay Yeri isimli program yer alan psikolog Esra Ezmeci, Balıklı Rum Hastanesinde ve Pektaş Psikiyatri Kliniğinde görev yapmaktadır.

2005 yılında Dalmaz Center’in sahibi Mehmet Dalmaz’ın oğlu Tutku Dalmaz ile evlenmiş, ancak 2015 yılında boşanmışlardır. Esra Ezmeci’nın bir oğlu vardır.

Güzel psikoloğun her ünlü ve güzel insan gibi binlerce takipçisi bulunuyor. Yayımladığı fotoğraflar binlerce beğeni alıyor. 100 binin üzerinde takipçisi vardır.

KAYNAKÇA: Yaşamdan Hikayeler programındaki psikolog Esra Ezmeci kimdir! gazetemistanbul.com, 21 Ağustos 2017),  Star TV'deki Olay Yeri programının psikologu Esra Ezmeci kimdir (gazete.damga.com, 22 Aralık 2017).

FOTO GALERİ

İLGİLİ BİYOGRAFİLER

Devamını Gör